Ankara Evden Eve Nakliyat

Lojistik’e taşımacılığın Ankara’daki adresi

Ankara Türkiye’nin başkentidir. Bu sebepledir ki nüfusu da yüksektir. Başkent olmasının bir diğer avantajıysa sürekli geliştirilmekte birçok yatırımcı şirket tarafından daha yaşanabilir hale getirilmek için çabalanmaktadır. Tüm bu durumların ve de geliştirme çabalarının neticesinde ortaya daha hoş evler çıkmaktadır. Bunun farkında olan ve de daha hoş evde yaşamak isteyen Ankara halkı ise bu evlere geçerler. Bu evlere geçerken de daha önce yaşadıkları evlerde bulunan eşyaların taşınması gerekir. Bu taşınma işlemini yaparken ya da yaptıracakken dikkat etmeniz gereklidir çünkü evinizde bulundurduğunuz eşyalar sizlere dair ya da ailenize dair anılar taşıyor olabilir ve bu sebeple onların zarar görmesini istemezsiniz. Bütün bunların neticesinde sizden birkaç parça taşıyan evinizin eşyalarının taşınması işlemi için güvenilir birilerine ya da güvenilir bir taşıma şirketine ihtiyacınız vardır. Fakat bulunduğumuz çağda müşterilerinin dilekleri üzerine çalışan firma ya da kurum çok azdır bulsanız dahi onlara güvenip güvenemeyeceğinizi bilmediğinizden kaynaklanan bir güvensizlik oluşur. Bu sebepledir ki lojistike olarak çalışan ve de bu yolda elinden geleni yapmaya çalışan taşıma şirketimiz sizlere hizmet etmeye hazırdır.

Nakliyat nedir ve nasıl sınıflandırılır

Nakliyatı kelime anlamı olarak tanımlamak gerekirse en basit şekilde “taşıma işlemleri” olarak belirtebiliriz. Bununla birlikte nakliyat sadece eşya taşıma işi değildir. Nakliyatı mesafelere göre en basitinden şu şekilde sınıflandırabiliriz;

 • Ülkeden ülkeye nakliyat
 • Şehirden Şehre nakliyat
 • Evden eve nakliyat

En başta Belirtmiş olduğum bu unsurlar firmamızı başka bir alanını ilgilendirdiği için bu yazıda onlara değinmeyeceğim. Bu yazıda ise sizlere yani siz Ankara sakinlerine sunduğumuz Ankara Evden Eve Nakliyat hizmeti konusunda biraz bilgi vereceğim.

Evden eve nakliyat; Müşterilerin ve yahut müşterinin arzusu ve ya talebi neticesinde ev ve ya ofis içinde bulunan eşyaların belirtilen yeni ev, ofis ya da depoya doğru zamanda doğru şekilde taşınması için yapılan planlama ve uygulama işlemi olarak tanımlanabilir. Her işin bir inceliği olduğu gibi bu işte de dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bu hususları kısaca başlıklar altında sıralamak gerekirse

 

 • Nakliyesi istenilen eşyanın kırılganlık derecesi
 • Nakliyesi istenilen eşyanın boyutları
 • Nakliyesi istenilen eşyanın esneklik payı
 • Nakliyesi istenilen eşyanın ağırlığı
 • Nakliyesi istenilen eşyanın parça bütünlüğü

Yukarıda belirtmiş olduğum tüm bu unsurlara dikkat edilerek taşıma işlemi fiile sokulabilir. Belirtmiş olduğumuz Tüm bu nakliye işleminin daha programlı yürütülebilmesi için izlenilmesi gereken nakliyatta önem arz eden nakliyat adımları vardır. tüm bu adımlar ise yukarıda belirtmiş olduğum nakliye eşyasının özellikleriyle iç içe girişmiş bir durumdadır. Nakliye işleminin adımlarını sıralamak gerekli olursa;

 • Eşyanın sökülme işleminin gerçekleştirilmesi (de montaj)
 • Sökülen ya da parça bütünlüğü koruna maddenin paketlenmesi
 • Eşyaların taşıma işlemini yapması planlana araca taşınması
 • Aracın belirtilen yeni adrese eşyaları götürmesi
 • Eşyaların araçtan yeni adrese taşınması
 • Paketlerin dikkatli bir şekilde aşılması
 • ve de montaja gerek duyulan eşyaların montajı yapıldıktan sonra tüm eşyaların müşteri tarafından belirtilen yeni yerlerine yerleştirilmesi

Ankara Evden Eve Nakliyat olarak nakliyat için önem taşıyan tüm hususlara dikkat ederek siz değerli müşterilerimizin taşıma işlemini geçekleştirmekteyiz. Tüm bu işlemleri ise nakliye işinde yetkin elemanlar tarafından yapılmakta ve de herhangi bir koşul altında eşyanıza zarar vermemekteyiz.

İş bu belirlenen tüm bu koşullar ve de şartlar altında firmamız tarafından işveren komutuyla ve de izniyle teslim alınan eşyalar iş esnasında herhangi bir hasara uğratmamaya çalışılır. Böyle bir durumun raks etmesi durumunda ise sigorta unsuruna başvurulur. Çünkü sigorta kapsamınca işveren ve işçi arasında gerçekleşen anlaşma süresince belirlene iş aletleri sigortalı kapsamındadır ve de bu kapsama giren eşyaların alacağı hasarlar ne derecede olursa olsun karşılanırlar. Sigorta sayesinde eşyalarınız maddi anlamda güvence altına girer bu sayede en azından eşyanızın maddi değeri korunumu olur. Bu unsurlara başlangıç aşaması olan de montaj ve re montaj dâhildir. Çünkü bu noktalarda parçanın bütünlüğü bozulur herhangi ne kadar küçük olursa olsun de montaj gören eşyanın her bir parçası firmamız tarafından sigorta güvencesi ve kapsamı altında tutulur. Buda demek oluyor ki eşyalarınıza elimizi sürdüğümüz andan itibaren onların başına gelecek her türlü hasar karşılanır.

Biz müşterilerimizin eşyalarına değer verdiğimiz için bu tip sigorta sistemleri ile birlikte çalışmaktayız. Eğer sizlerde eşyalarınızın maddi anlamda güvence altında olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz gereken birkaç unsur var. Bunlar işi vereceğiniz firmanın onaylı belgesi olup olmaması ve de çalıştırdığı elemanların titizlikleri ve de firma tarafından onlara de montaj ve re montaj işlemlerini gerçekleştirmeleri için alınan belgenin olup olmaması ve gerekli ekipmanları bulundurup bulundurmaması olarak bahsedilebilir. Ayrıca tüm bunlara ek olarak belirtmek gerekir ki nakil aracıda bu iş için çok belirleyici bir unsurdur aracın kesinlikle sadece bu iş için kullanılıyor olması ve de temiz olması gerekir. Biraz önce belirttiğim gibi firmamız her türlü belgeye sahip ve de sigorta işlemleri tam olan nadir firmalar arasındadır.

Firmamız sizlerin de fark edebileceği gibi sadece nakliye işine önem vermemektedir. İnternet ortamından dahi müşterilerine ulaşabilmek için kendini siber aleme atmış ve teknolojik gelişmelere birlikte karşınıza çıkmıştır. Birçok sitenin aksine kolaylıkla bizlere ulaşabileceğiniz sitemizden telefon numaramızı alıp bizi arayabilir ya da sorularını Sms ve ya elektronik posta aracılığı ile sorabilirsiniz. Tüm bunların yanında sitemiz üzerinden nakliyeciliğe dair önemli olan tüm hususlara bakabilir ve de nakliye firmanızı ona göre seçebilirsiniz. Unutmayın ki eşyalarınız Ankara evden eve nakliye ile güvence altındadır.

Hemen Ara!