Laboratuvar Taşımacılığı

Laboratuar nakliyesi  işlemlerinde son derece eğitimli ve profesyonel ekipmanlara sahip olan firmamız bu husustaki tüm hassasiyet ve teknik bilgiler donanımı ile en çağdaş ve güven ortamında sizlere hizmet vermektedir.

Laboratuar taşıma bilindiği gibi basit bir işlev olmadığı gibi herkesin yapabileceği bir taşınma işlemi de değildir. Firmamız bu hususta gerekli tüm eğitimi personeline vererek en sağlam ve emin şekilde bu işleri icra etmektedir. Sizlerden gelen talep ile müşteri temsilcilerimiz harekete geçerek sizlerin yanına derhal bilgi donanımlı yetkili ekspertiz departmanlarımız gelerek sizlere kolaylık, bilgi, planlama, fiyatlandırma, işlevin hassasiyetlerini aktararak ilk adım atılır.

Taşıma işlemi öncesi anlaşma sağlanıldığı an sizlere bu birimlerinizin nasıl nakledileceği anlatılır ve planlama yapılarak koordinasyonlar kurulur ekipmanlar oluşturulur ve gerekli tüm nakliye için sandık, sepet, köpük, jel-tekerlekli el arabaları, kutular, süngerler, fileler vb. materyaller araçlar sağlanarak her ekipmana bir yetkili tahsis edilerek planlamanın tüm detayları ortaya çıkartılmaktadır.

Hizmet öncesinde yapılan planlama gerekli tahsisler ve materyaller taşıma öncesinde sigortalanarak taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Laboratuar taşıma firması olan Eczacıoğlu ve ekipmanları sigortalı olan ve sandıklanan cihazlarınızı bebek taşırcasına ürünlerinizi çelik kasalı ve süspansiyonlu araçlarım hıza hassasiyetle yükler ve nakline başlarlar gerekli yetkili departmanlarımız her ekibin başında bu işlem ile bilgi ve nakil için an ve an  yanı başınızda olurlar. Bu tür taşınma işlemleri eğitimi alan personelimiz işlemini başarı ile sonuçlandırdıktan sonra yeni yerinizdeki laboratuar işlem ve çalışmalarınıza devam etmeye hazır hale getirilirsiniz.

Hemen Ara!