Kurumsal

“Tarihte Biz”

Yılların verdiği deneyimleri, profesyonellikleri, bilgi ve amaçlarımızı kaliteli bir şekilde sunmaktayız. Geçmişten günümüze sürekli katlanarak değişen nakliyat sektörü sürekli farklılık gösterdiğini bilmekteyiz. Ve bu yüzden profesyonel nakliyat olarak tüm bilgi ve detaylarını işimize yansıtıyoruz. Yılların bilgisini dün ve bugunde sizlerle paylaşıyoruz.

“Müşteri Memnuniyeti”

Verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerini sadece şehir içi nakliyat değil, şehirler arası nakliyat ve uluslararası nakliyat hizmeti vermekteyiz. Ankara evden eve nakliyat firması bir çok alanda müşterilerini memnun etmektedir. Örnek vermek gerekirse Arşiv Taşımacılığı, Ofis Taşımacılığı, Fabrika Taşımacılığı, Para Kasası ve Piyano Taşımacılığı vb. bir çok taşıma hizmetini vermekteyiz. Tüm bilgilerimizi müşterilerimizle paylaşmaktayız. Bu sayade müşterimizin sorunu bizim sorunumuzdur yolundan başlayarak hizmet vermekteyiz.

“Daima en iyi olmak ilk hedefimizdir”

Yurt içi ve Uluslararası Evden eve nakliyat ev ve ofis taşımacılığı ambalajlama hizmeti, depolama hizmetleri vb. tüm nakliyat hizmetlerini profesyonel olarak sunduğumuz tüm müşterilerimizin, oluş sebebimiz olduğunun bilgisindeyiz. Bu bilgi ile müşteri beklentilerini doğru tanımlayarak zamanında ve doğru güvenilir profesyonel hizmet vermekteyiz müşteri memnuniyeti sağlamak ve kaliteyi en üst düzeyde tutmak vazgeçilmez hedefimizdir.

 

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan  Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle, Evden eve Nakliyat İstanbul Evden Eve Nakliyat
Hemen Ara!